Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii impremuire din placi beton

Număr anunț
DA33837264
Autoritate contractantă
COMUNA RIMNICELU (CUI 4721255)
Furnizor / câștigător
ION E.ZAMFIR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 40678542)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.250 RON
Valoare atribuită
41.250 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.250 RON

din 41.250 RON estimat