Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii si igienizare Gradinita cu program Normal nr.4, oras Rovinari.
- Număr anunț
- DA33838272
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- ZĂMUŞ INSTAL-CONSTRUCT 14 S.R.L. (CUI 48218663)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.268,40 RON
- Valoare atribuită
- 286.268,40 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.