Atribuită Cumpărare directă

Echipament multifunctional Epson EcoTank L5290

Număr anunț
DA36003568
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE IN CONSTRUCTII, URBANISM SI DEZVOLTARE TERITORIALA DURABILA URBAN-INCERC (CUI 26752660)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.095,21 RON
Data publicării
24.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095,21 RON