Atribuită Cumpărare directă

Salcie plângătoare

Număr anunț
DA33839016
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
VIVAI PIANTE MCS S.R.L. (CUI 46217475)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.697,60 RON
Valoare atribuită
36.697,60 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.697,60 RON

din 36.697,60 RON estimat