Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare Manechin istruire curs GWO - adult 30 kg (165cm)
- Număr anunț
- DA33839613
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY & HEALTH CONSULTING SRL (CUI 18707030)
- Cod CPV
- 35112100-3 · Manechine de antrenament pentru urgente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.950 RON
- Valoare atribuită
- 7.950 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.