Atribuită Cumpărare directă

Policarbonat multicelular Carboplak, transparent, 1,5 m x 2,1 m, grosime 10 mm

Număr anunț
DA33840283
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453,03 RON
Valoare atribuită
1.453,03 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453,03 RON

din 1.453,03 RON estimat