Atribuită Cumpărare directă

CONEXPAND CU CAMASA METALICA M12 x 100

Număr anunț
DA33840418
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,80 RON
Valoare atribuită
772,80 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,80 RON

din 772,80 RON estimat