Atribuită
Cumpărare directă
STARTER PHILIPS S10 36W (4-65W) - 4-22W ------Scara scari din aluminiu cu 2 tronsoane 2 trepte inal
- Număr anunț
- DA33840767
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 31532510-2 · Startere pentru lampi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 562,30 RON
- Valoare atribuită
- 562,30 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.