Atribuită Cumpărare directă

LEVETIRACETAM TERAPIA 500MG*30CPR FILM

Număr anunț
DA33840908
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,95 RON
Valoare atribuită
144,95 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,95 RON

din 144,95 RON estimat