- Număr anunț
- DA33840927
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
- Furnizor / câștigător
- SOPON ESTERA I.I. (CUI 23436514)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,87 RON
- Valoare atribuită
- 184,87 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.