Atribuită Cumpărare directă

scule si unelte

Număr anunț
DA33840967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
Furnizor / câștigător
SOPON ESTERA I.I. (CUI 23436514)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,46 RON
Valoare atribuită
597,46 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

597,46 RON

din 597,46 RON estimat