Atribuită Cumpărare directă

Prefiltru de carbon

Număr anunț
DA33841058
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42955000-5 · Piese pentru utilaje de filtrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.051 RON
Valoare atribuită
3.051 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.051 RON

din 3.051 RON estimat