Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS VivoBook 15 X1500EA-BQ2343 + Pachet interactiv - Tabla interactiva Evoboard IB-106RS

Număr anunț
DA33841418
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.442,83 RON
Valoare atribuită
13.442,83 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.442,83 RON

din 13.442,83 RON estimat