Atribuită Cumpărare directă

Piese de inlocuit / Konika Minolta Bizhub 367 Falticeni / Referat Bulaicon 153 din 08.08.2023

Număr anunț
DA33841742
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.205 RON
Valoare atribuită
1.205 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
18.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.205 RON

din 1.205 RON estimat