Atribuită Cumpărare directă

Solutie GPS SMART TRACKING

Număr anunț
DA33841957
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.232,80 RON
Valoare atribuită
30.232,80 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.232,80 RON

din 30.232,80 RON estimat