Atribuită Cumpărare directă

Dezinsectie interior

Număr anunț
DA33842072
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMANZIALĂ SPECIALĂ PENTRU SURZI NR. 1 (CUI 5054834)
Furnizor / câștigător
RAPID CLEAN INSECT SRL (CUI 31935353)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.860,11 RON
Valoare atribuită
4.860,11 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.860,11 RON

din 4.860,11 RON estimat