Atribuită Cumpărare directă

Huse pentru saltele de 80x190x15 cm. la Centru Respiro Zi

Număr anunț
DA36003014
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
BOIŢ GABRIELA - PSALMI COM ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34108857)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.395 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
25.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395 RON