Atribuită Cumpărare directă

Pubela din plastic capacitate 240 litri ---- CULOARE GALBENA --

Număr anunț
DA33842404
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI 15785882)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,43 RON
Valoare atribuită
153,43 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,43 RON

din 153,43 RON estimat