Atribuită Cumpărare directă

Stylus Pen Microsoft Surface Slim Pen, Bluetooth (Negru)

Număr anunț
DA33842615
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30237400-3 · Accesorii de introducere a datelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,02 RON
Valoare atribuită
563,02 RON
Data publicării
18.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,02 RON

din 563,02 RON estimat