Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță pentru implementare proiect REABILITARE MODERATA CONSTRUCTIE ADMINISTRATIV

Număr anunț
DA33842757
Autoritate contractantă
COMUNA ROCIU (CUI 4469515)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
19.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat