Atribuită Cumpărare directă

SONDE FOLEY CU 2 CAI / SONDA YANKAUER = SEPT 2023 MS = FE 1712/16.08.2023 = S.56/61, POZ.1047-1051,

Număr anunț
DA33843372
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.108 RON
Valoare atribuită
6.108 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.108 RON

din 6.108 RON estimat