Atribuită Cumpărare directă

R13106/18.08.2023 - BUJIE WSR6F

Număr anunț
DA33843408
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,56 RON
Valoare atribuită
14,56 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
21.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,56 RON

din 14,56 RON estimat