Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tipizate scolare Candesti
- Număr anunț
- DA33843807
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MATEI GR VLADEANU (CUI 29150480)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-CART-PRES S.R.L. (CUI 21239222)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.653,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.653,60 RON
- Data publicării
- 21.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.