Atribuită Cumpărare directă

Cartus HP 337

Număr anunț
DA33844243
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.287,40 RON
Valoare atribuită
3.287,40 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.287,40 RON

din 3.287,40 RON estimat