Atribuită Cumpărare directă

Saci menaj super rezistenti 60L, cu snur, 57 x 72cm, 25 microni, 10buc/rola, Office Products -negri

Număr anunț
DA33844479
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,50 RON
Valoare atribuită
296,50 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,50 RON

din 296,50 RON estimat