Atribuită Cumpărare directă

Echipament de lucru conform OMS 1418 / 12.12.2017 ( tricou ml, ms, vesta, jacheta, haina)

Număr anunț
DA33844489
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.388 RON
Valoare atribuită
2.388 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.388 RON

din 2.388 RON estimat