Atribuită Cumpărare directă

Reparatii locale cu mortar epoxidic

Număr anunț
DA33844922
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ELITE SURFACE SYSTEMS SRL (CUI 25149084)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.554,95 RON
Valoare atribuită
30.554,95 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.554,95 RON

din 30.554,95 RON estimat