Atribuită Cumpărare directă

SORBIFER DURULES COMPR.FILM. X 120 - FERROSI SULFAZ+ACIDUM ASCORBICUM

Număr anunț
DA33845125
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,50 RON
Valoare atribuită
354,50 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354,50 RON

din 354,50 RON estimat