Atribuită Cumpărare directă

Rola etichete termice 30/15

Număr anunț
DA33846469
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,20 RON
Valoare atribuită
420,20 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,20 RON

din 420,20 RON estimat