Atribuită
Cumpărare directă
INTOCMIRE DOCUMENTATIE CADASTRALA COTORCA
- Număr anunț
- DA33846710
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- CAD ART SURVEY P&B S.R.L. (CUI 40666904)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.500 RON
- Valoare atribuită
- 28.500 RON
- Data publicării
- 21.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.