Atribuită Cumpărare directă

LACTATE SI PRODUSE CONEXE

Număr anunț
DA33847558
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.564,19 RON
Valoare atribuită
1.564,19 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.564,19 RON

din 1.564,19 RON estimat