Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv de imprastiere 60 L HECHT 256

Număr anunț
DA33847701
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CUI 3796772)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,01 RON
Valoare atribuită
842,01 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,01 RON

din 842,01 RON estimat