Atribuită Cumpărare directă

APARATE DE AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA33847742
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALENI (CUI 29146137)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.587,91 RON
Valoare atribuită
5.587,91 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.587,91 RON

din 5.587,91 RON estimat