Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de excavare pentru scurgerea apelor

Număr anunț
DA33848291
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
D.I.F. 2019 CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40709010)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat