Atribuită Cumpărare directă

Achiziționare Materiale de constructii pentru centrele din ordinea DGASPC Arges.

Număr anunț
DA33848295
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCT DEPOZIT SRL (CUI 30244058)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.035,66 RON
Valoare atribuită
47.035,66 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.035,66 RON

din 47.035,66 RON estimat