Atribuită
Cumpărare directă
Elaborare documentație pentru obținerea avizului administratorului ariilor naturale protejate
- Număr anunț
- DA33848929
- Autoritate contractantă
- Oras Livada (CUI 3896852)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA CARPATINA ARDELEANA - SATU MARE (CUI 14133147)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.250 RON
- Valoare atribuită
- 13.250 RON
- Data publicării
- 21.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.