Atribuită Cumpărare directă

TONER K.M. TN-118 ORIGINAL si plicuri

Număr anunț
DA33848994
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIA LOCALA SATU MARE (CUI 18194023)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,20 RON
Valoare atribuită
528,20 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,20 RON

din 528,20 RON estimat