Atribuită
Cumpărare directă
CANTAR ELECTRONIC VRS-50i-01 WIRELESS/SNTFC CFR CALATORI SA / SRTFC - REVIZIA DE VAG. GALATI
- Număr anunț
- DA33849583
- Autoritate contractantă
- SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 653,03 RON
- Valoare atribuită
- 653,03 RON
- Data publicării
- 21.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.