Atribuită Cumpărare directă

Serivicii telefonie mobila si fixa

Număr anunț
DA33849968
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA PRAHOVA (CUI 24751048)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.329,44 RON
Valoare atribuită
29.329,44 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.329,44 RON

din 29.329,44 RON estimat