Atribuită Cumpărare directă

Furnizare birotica si papetarie pentru Comuna Jegalia Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33850068
Autoritate contractantă
COMUNA JEGALIA (CUI 3796756)
Furnizor / câștigător
ZAK GRUP SRL (CUI 16401750)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188,59 RON
Valoare atribuită
1.188,59 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188,59 RON

din 1.188,59 RON estimat