Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA33850173
Autoritate contractantă
SCOALA"DIMITRIE ANGHEL" CORNESTI (CUI 17152836)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.427,04 RON
Valoare atribuită
2.427,04 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.427,04 RON

din 2.427,04 RON estimat