Atribuită Cumpărare directă

SSD Extern WD My Passport™ 4TB, USB 3.2 Gen2 Type-C/A, NVMe

Număr anunț
DA33850178
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470,58 RON
Valoare atribuită
1.470,58 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470,58 RON

din 1.470,58 RON estimat