Atribuită Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA33850211
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.542,05 RON
Valoare atribuită
5.542,05 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.542,05 RON

din 5.542,05 RON estimat