Atribuită Cumpărare directă

Casco Wolkswagen Crafter - 12 luni

Număr anunț
DA33850213
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala NR.5 "Aviator Petre Ivanovici" Bailesti (CUI 17187281)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.373 RON
Valoare atribuită
5.373 RON
Data publicării
21.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.373 RON

din 5.373 RON estimat