Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de întreținere și reparații a rigolei carosabile din beton Gradinita Cotnari

Număr anunț
DA33851109
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Furnizor / câștigător
GEOBEST CONSTRUCT SRL (CUI 26766517)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
32.000 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.000 RON

din 32.000 RON estimat