Atribuită
Cumpărare directă
Constatare defectiuni chiller la Tribunalul Calarasi si AC camera tehnica la Judecătoria Lehliu Gara
- Număr anunț
- DA33851166
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CALARASI (CUI 4294057)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.237,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.237,50 RON
- Data publicării
- 22.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 24.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.