Atribuită Cumpărare directă

GLUCOZA ZENTIVA 3300MG/10ML*5FIOLE

Număr anunț
DA33851380
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.435,84 RON
Valoare atribuită
12.435,84 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.435,84 RON

din 12.435,84 RON estimat