Atribuită
Cumpărare directă
Oala profesionala din INOX cu capac 15l D 32 cm i19 cm, Oala inox cu capac 24l, Cratita profesionala
- Număr anunț
- DA33851652
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.051 RON
- Valoare atribuită
- 2.051 RON
- Data publicării
- 22.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.