Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare alimente din carne pentru CSEIR

Număr anunț
DA33851941
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 2613893)
Furnizor / câștigător
THEBA COMP SRL (CUI 15973037)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.307,34 RON
Valoare atribuită
4.307,34 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.307,34 RON

din 4.307,34 RON estimat