Atribuită Cumpărare directă

Accesorii de birou

Număr anunț
DA33852228
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Ortodox "Constantin Brâncoveanu" Fagaras (CUI 29464904)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.998,66 RON
Valoare atribuită
2.998,66 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.998,66 RON

din 2.998,66 RON estimat